Laden...

Speelschema WK 2022

 

Lege scores in het overzicht betekenen dat de betreffende wedstrijd nog niet is gespeeld of dat de resultaten nog niet zijn verwerkt. Het is ook mogelijk het schema uit te printen, gebruik hiervoor de printfunctie van je browser of klik op het print icoontje. De in dit speelschema getoonde tijden zijn de Nederlandse aanvangstijden van de wedstrijden.

Pools sorteren
pool fixtures form
  team a team b datum tijd uitslag
Groepswedstrijden
1 Senegal Nederland 21-11-2022 11:00
2 Engeland Iran 21-11-2022 14:00
3 Qatar Ecuador 21-11-2022 17:00
4 USA Winnaar playoff A 21-11-2022 20:00
5 Argentinië Saudi Arabië 22-11-2022 11:00
6 Denemarken Tunesië 22-11-2022 14:00
7 Mexico Polen 22-11-2022 17:00
8 Frankrijk Winnaar playoff B 22-11-2022 20:00
9 Marokko Kroatië 23-11-2022 11:00
10 Duitsland Japan 23-11-2022 14:00
11 Spanje Winnaar playoff C 23-11-2022 17:00
12 Zwitserland Kameroen 24-11-2022 11:00
13 Uruguay Zuid Korea 24-11-2022 14:00
14 Portugal Ghana 24-11-2022 17:00
15 Brazilië Servië 24-11-2022 20:00
16 Winnaar playoff A Iran 25-11-2022 11:00
17 Qatar Senegal 25-11-2022 14:00
18 Nederland Ecuador 25-11-2022 17:00
19 Engeland USA 25-11-2022 20:00
20 Tunesië Winnaar playoff B 26-11-2022 11:00
21 Polen Saudi Arabië 26-11-2022 14:00
22 Frankrijk Denemarken 26-11-2022 17:00
23 Argentinië Mexico 26-11-2022 20:00
24 Japan Winnaar playoff C 27-11-2022 11:00
25 België Marokko 27-11-2022 14:00
26 Spanje Duitsland 27-11-2022 20:00
27 Kameroen Servië 28-11-2022 11:00
28 Zuid Korea Ghana 28-11-2022 14:00
29 Brazilië Zwitserland 28-11-2022 17:00
30 Portugal Uruguay 28-11-2022 20:00
31 Nederland Qatar 29-11-2022 16:00
32 Ecuador Senegal 29-11-2022 16:00
33 Winnaar playoff A Engeland 29-11-2022 20:00
34 Iran USA 29-11-2022 20:00
35 Tunesië Frankrijk 30-11-2022 16:00
36 Winnaar playoff B Denemarken 30-11-2022 20:00
37 Polen Argentinië 30-11-2022 20:00
38 Saudi Arabië Mexico 30-11-2022 20:00
39 Kroatië België 01-12-2022 16:00
40 Winnaar playoff C Duitsland 01-12-2022 20:00
41 Japan Spanje 01-12-2022 20:00
42 Ghana Uruguay 02-12-2022 16:00
43 Zuid Korea Portugal 02-12-2022 16:00
44 Servië Zwitserland 02-12-2022 20:00
45 Kameroen Brazilië 02-12-2022 20:00
8ste finales
46 A1 B2 03-12-2022 16:00
47 C1 D2 03-12-2022 20:00
48 D1 C2 04-12-2022 16:00
49 B1 A2 04-12-2022 20:00
50 E1 F2 05-12-2022 16:00
51 G1 H2 05-12-2022 20:00
52 F1 E2 06-12-2022 16:00
53 H1 G2 06-12-2022 20:00
Kwartfinales
54 E1 - F2 G1 - H2 09-12-2022 16:00
55 A1 - B2 C1 - D2 09-12-2022 20:00
56 F1 - E2 H1 - G2 10-12-2022 16:00
57 B1 - A2 D1 - C2 10-12-2022 20:00
Halve finales
58 Kwart finale 2 Kwart finale 1 13-12-2022 20:00
59 Kwart finale 4 Kwart finale 3 14-12-2022 20:00
Finale
60 Verliezer halve finale 1 Verliezer halve finale 2 17-12-2022 16:00
61 Halve finale 1 Halve finale 2 18-12-2022 16:00